HAKKIMIZDA

1999 yılında Eğitim Bilimlerinin aydınlattığı yolda başlayan yolculuğumuza, çağın değişen ve gelişen değerlerini dikkate alarak öğrencilerimizle birlikte başarı hikayelerimizi yazarak devam ediyoruz. Eğitim deneyimi, merak ve öğrencinin kendi gücünü fark etmesiyle başlamalı diyerek çıktığımız yolda düşünen, sorgulayan, eleştirel düşünme yetisine sahip bireyler yetiştirmeyi ilke edindik.

5. Sınıftan itibaren okul derslerinde destek olmaya başladığımız öğrencilerimiz, LGS , YKS, DGS, KPSS gibi eğitim hayatında karşılarına çıkan birçok sınav için Bornova Akademi’den destek almaktadır. Bilgisayar İşletmenlik , Bilgisayarlı Muhasebe, F klavye kurslarımızla da öğrencilerimizin kişisel gelişimleri ve meslek edinme süreçleri açısından da eğitim sektörünün öncü kurumu olmayı başardık.

“Eğitim ve öğrenim, geleceğe açılan kapının anahtarlarıdır. Ancak bir anahtar iki yöne de döndürülebilir. Bir yöne çevirdiğinizde kaynakları onların bile ulaşamayacağı şekilde kilitlersiniz. Öbür tarafa çevirirseniz, kaynakları özgür bırakırsınız ve insanlara kendisini geri verirsiniz.” Günümüz eğitim siteminin vazgeçilmezi rehberlik, eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu hizmetlerimizle başarı yolcuğunuzu kolaylaştırıyoruz.