İlk olarak 1999 yılında Özel Bornova Bilgisayar Kursları olarak açılmış olan kurumumuz gelişen ve değişen eğitim sürecinde akademik düzeyde eğitim vererek. KPSS, DGS, YDS, ALES gibi eğitim programları ile  ismini Özel Bornova Akademi Kişisel Gelişim Kursu olarak değişikliğe gitmiştir. 

Bünyesinde Bilgisayar İşletmenlik, Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgisayar Analist Programcı Yetiştirme Kurs programı, Bilgisayar Programcısı Kurs Programı, Almanca , İngilizce Dil öğretim Kursu, İktisat, İşletme, maliyet Muhasebesi, Temel Ekonomi, Türk Vergi Mevzuatı Kurs Programı bulunmaktadır.

ERTUNÇ METİN
KURUCU- REHBER ÖĞRETMEN

SEMRA METİN
KURUM MÜDÜRÜ

1982 yılında Akşehir’de dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Akşehir Anadolu Lisesinde tamamladı. Bursa Karacabey Anadolu lisesinde tamamladı. Uludağ Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun olduktan sonra Çanakkale 18 mart Üniversitesi Tezsiz yüksek Lisans yaptı. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsünde Yüksek lisansını Matematik- Cebir alanında Tezli Yüksek Lisans yaptı. 1 çocuk annesi olup 16 yıllık eğitim öğretim hayatını İzmir’de devam etmektedir.


EĞİTİM DANIŞMANI

KPSS, DGS, ALES Eğitim programları hakkında öğrencilerimize eğitim danışmanı olarak görev yapmaktadır.


Eğitim DANIŞMANI

Bilişim, Sürücü Kursu, KPSS, DGS, ALES, YDS kurslarında eğitim danışmanı olarak görev yapmaktadır.